380442531498

Дизайн студія "Деталь проект", яка входить до складу групи компаній, з 2007 року веде діяльність по комплексному наданню послуг на архітектурне проектування і дизайн, будівництво і укомплектацію приміщень житлового і комерційного призначення.

Студія має ряд успішних реалізованих проектів будинків, котеджів, квартир, ресторанів, офісів і готелів.

Співробітники компанії - це кваліфіковані архітектори, що мають вищу освіту, досвід роботи в реалізації багатьох об'єктів, готові надати контроль і авторський нагляд за втіленням проекту. Наші архітектори проходили навчання за кордоном і регулярно приймають участь в міжнародних виставках і конференціях.

Багатопрофільна діяльність студії дизайну, охоплює всі види виробів - від предметів інтер'єру і офісних меблів до брошюр і програм фірмового стилю. Наша унікальна фірма працює в сфері дизайну інтер'єрів. Ми успішні завдяки комплексному підходу до проектування і обміні досвідом. Крім того, засновники Detail Project переконані, що дизайн не повинен вирішувати лише основні, функціональні проблеми. Якісний дизайн повинен наділяти об'єкти культурним, естетичним, філосовським і поетичним змістом.